باربری آجودانیه

 

باربری و اتوبار در آجودانیه

آجودانیه از جمله محله های منطقه 1 تهران است که در قسمت شمال شرقی تهران واقع شده است. یکی از مهم ترین کارهایی که روزانه در این محله انجام می شود اسباب کشی و حمل و نقل وسایل از این محله به محله های دیگر تهران و یا به شهرهای مختلف می باشد. باربری و اتوبار در آجودانیه در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان است. این مجموعه بهترین خدمات شامل بسته بندی اصولی و درست، ارائه انواع وسایل حمل و نقل و... را به مشتری ارائه می دهد.

انجام اسباب کشی با استفاده از نیروی متخصص

در شرکت باربری و اتوبار در آجودانیه افراد متخصص و ماهری مشغول به کار هستند که دارای سابقه و تجربه بسیار بالا در زمینه اسباب کشی می باشند. این افراد تمام وسایل موجود در منزل، محل کار و... را به بهترین شکل بسته بندی کرده و آن را با احتیاط بسیار حمل می نمایند. برای اطمینان مشتری، این شرکت باربری با ارائه ضمانت نامه هزینه تمام خسارت های ایجاد شده در هنگام حمل و نقل را متقبل می شود. لازم به ذکر است حین بسته بندی وسایل، کارگرانی که انجام این کار را بر عهده دارند لیست تمام وسایل موجود را نیز نوشته و در انتها بر اساس این لیست وسایل را تحویل می دهند.

حمل وسایل موجود در ادارات و موسسات در آجودانیه

همان طور که می دانید در این محله از تهران شرکت های خصوصی و موسسات مختلفی نیز وجود دارد. باید بدانید که باربری و اتوبار در آجودانیه در زمینه بسته بندی کردن وسایل موجود در این مکان ها نیز دارای کارگر متخصص است و عملیات اسباب کشی را بدون هیچ خسارتی با قیمت بسیار ارزان و مناسب انجام می دهد.

لیست خدمات باربری و اتوبار در آجودانیه

بسته بندی وسایل با استفاده از کارتن های بسیار محکم و مقاوم

چیدن وسایل و لوازم در منزل

حمل و نقل تمام وسایل و لوازم موجود در منزل

ارائه خدمات به مشتری در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز

ارائه مشاوره های مفید و رایگان در زمینه اسباب کشی

ارائه انواع مختلف وسایل حمل و نقل برای اسباب کشی برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند بسته بندی و حمل و نقل وسایل را خودشان انحام دهند.