باربری تئاتر شهر

 

 

باربری و اتوبار در تئاتر شهر

تئاتر شهر که در منطقه 11 تهران قرار دارد، به توجه به موقعیت بسیار عالی دارای جمعیت نسبتاً زیادی است. بر همین اساس نیز در طول سال اسباب کشی های زیادی در آن انجام می شود. تمامی این افراد به باربری و اتوبار در تئاتر شهر نیاز دارند تا با استفاده از خدمات این مراکز به راحتی بتوانند در کمترین زمان اسباب کشی کنند. 

اسباب کشی با باربری و اتوبار در تئاتر شهر

 

از آن جایی که اسباب کشی کاری بسیار حوصله بر و سخت است، می توان با استفاده از خدمات باربری در تئاتر شهر این کار را به افراد با تجربه سپرد. کادر این باربری به دلیل دوره هایی که دیده اند به خوبی با نحوه ی حمل و جابجایی اثاثیه آشنایی دارند. استفاده از افراد ورزیده در این باربری باعث شده تا برای جابجایی وسایل و اسباب سنگین به مشکل برنخورید.

بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار در تئاتر شهر

باربری و اتوبار در تئاتر شهر دارای یک تیم حرفه ای برای بسته بندی وسایل می باشد. این افراد با استفاده از تجهیزاتی چون کارتن های چند لایه، پلاستیک های حباب دار، استرچ و ... تمامی اثاثیه ی شما را بسته بندی کرده و به این طریق امنیت آنها حین جابجایی و حمل و نقل را تضمین می کنند. در ضمن به منظور اطمینان از بسته بندی تمامی وسایل چک لیستی تهیه کرده و تمامی اسباب را از هم تفکیک می کنند.

خدمات باربری و اتوبار در تئاتر شهر

در باربری و اتوبار در تئاتر شهر بر اساس نوع بار و نیاز مشتری از ماشین های مختلفی نظیر نیسان، وانت، خاور و ... استفاده می شود. رانندگان حاضر در این مجموعه با تمامی مسیرها آشنایی دارند و می توانند در کمترین زمان بار را در محل تحویل دهند. بیمه کردن بار در این مرکز به منظور جبران خسارت های احتمالی در نظر گرفته شده است.