باربری پیروزی

 

باربری و اتوبار در پیروزی

باربری و اتوبار در پیروزی واقع در خیابان پیروزی تهران با بهره‌ گیری از کارگران ماهر و متخصص و استفاده از تجهیزات و ماشین‌ آلات مجهز و مدرن آماده انجام کلیه خدمات حمل بار شما عزیزان می ‌باشد. دسترسی سریع به باربری در پیروزی، بسته ‌بندی اصولی و تمیز بار،چیدمان تخصصی، بیمه بار و بارنامه دولتی از ویژگی بارز این شرکت حمل‌ و نقل می ‌باشد. 

خدمات باربری و اتوبار در پیروزی

خدمات زیر در شرکت باربری و اتوبار در پیروزی انجام می ‌شود:

حمل بار در باربری و اتوبار در پیروزی 

شرکت باربری در پیروزی با سال ‌ها تجربه و سابقه در زمینه‌ ی حمل و جابه جایی و در اختیار داشتن کادر مجرب باربری، همراه با کامیونت‌ های مخصوص اسباب‌ کشی و کارگران زبده و با اخلاق در 24 ساعت شبانه‌ روز آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز است. 

استفاده از تجهیزات پیشرفته

ما در شرکت باربری و اتوبار در پیروزی یک جابه جایی ایمن را برای شما عزیزان رقم خواهیم زد. چرا که استفاده از کارتن ‌های چند لایه، نایلون‌ های حباب دار و ضربه ‌گیر، ساک‌ های مخصوص بسته ‌بندی تخت خواب و ... تخصص ماست. قطعاً بعد از بسته‌ بندی، چیدمان لوازم و اثاثیه در کامیون امری است مهم و حیاتی. چرا که یک چیدمان ناقص می‌تواند باعث ایجاد خسارت‌ های جبران ‌ناپذیری شود. 

بیمه بار

شرکت باربری و اتوبار در پیروزی کلیه خدمات خود را تضمین کرده و استفاده از بیمه‌ نامه و بارنامه دولتی را در اولویت کار خود قرار داده است.

رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می‌توان از حداکثر فضا بهره بمی‌تواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می