اتوبار

اتوبار

اتوبار به شرکت هایی اطلاق می شود که وظیفه آنها حمل انواع بار از نقطه ای به نقطه دیگر می باشد. امروزه با توجه به افزایش جمعیت،  گسترش ارتباطات، جابجایی ها، ساخت و ساز ها و... نیاز به حمل بارهای مختلف به نقاط دیگر شهر یا حتی به شهر ها و کشورهای دیگر به میزان زیادی افزایش یافته است.

شرکت فردوس بار برتر خودروی مناسب برای حمل بار مورد نظر را در اختیار شما می گذارد، برای مثال خودروهای حمل لوازم منزل یا لوازم اداری با خودرویی که برای حمل شن و ماسه یا حتی حمل مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت بوده هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

اتوبار چیست

اتوبار چیست

واژه اتوبار از دو بخش اتو و بار تشکیل شده است که قسمت اول آن از واژه اتومبیل به معنای ماشین و بخش دوم آن از کلمه باربری به معنای حمل بار گرفته شده است و در واقع اتوبار به معنای حمل و نقل بار به صورت زمینی و با استفاده از ماشین می باشد. این حمل و نقل به دو صورت انجام می شود:

 اتوبار شهری

به اتوبارهایی گفته می شود که وظیفه  آنها به حمل بار در داخل شهر محدود می شود.

اتوبار برون شهری

این اتوبارها علاوه بر حمل و نقل بار در داخل شهر، به حمل بار به شهرهای دیگر هم می پردازند.

خدمات اتوبار

خدمات اتوبار

خدماتی که در اتوبار شرکت فردوس بار برتر صورت می گیرد عبارتند از:

  •  داشتن تعهد و پذیرفتن مسئولیت بار که به مشتری قوت قلب می دهد، شرکت فردوس بار برتر بار مورد نظر را بیمه می کند که این باعث رضایت و اطمینان  کامل مشتری می شود و با خیال راحت بار خود را به ما می سپارد.
  •  خوش قول بودن و رساندن به موقع و سر موعد بار به دست مشتری و مکان مورد نظر
  •  داشتن کارگران ماهر در بسته بندی و حمل انواع کالاها و دارای قدرت بدنی بالا و در عین حال خوش خلق و خوش برخورد بودن آنها و تلاش در جلب رضایت مشتری .
  •  داشتن قیمت‌های مناسب ، این امر یکی از مهم ترین دلایلی است که ممکن است مشتری با توجه به آن شرکت فردوس بار برتر را انتخاب می کند.
  •  وجود راننده های ماهر و باتجربه، رانندگی در حمل بار یکی از موارد مهمی است که مشتری قبل از سپردن بار مورد نظر خود به اتوبار شرکت فردوس بار برتر به آن توجه می کند.

اتوبار در تهران

در صورتی که بار مورد نظر، اسباب منزل یا اداره است و بسته بندی آن به شرکت فردوس بار برتر واگذار شده است احساس مسئولیت در این امر و استفاده از بهترین جعبه ها یا کارتن ها و همچنین بهترین شیوه های بسته بندی برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایل مورد نظر از ویژگی های اساسی این شرکت است.