اسباب کشی

اسباب کشی

شرکت فردوس بار برتر مجری برترین روش های اصولی اسباب کشی با توجه به شرایط منزل و یا شرکت شما با بالاترین سرعت و کیفیت. این شرکت در عین فراهم کردن یک اسباب کشی آسان برای شما از وسایل بسته بندی با کیفیت مانند کارتن اسباب کشی و ابزار های ضربه گیر استفاده میکند تا کمترین خسارتی به اموال شما وارد نشود. خدمات اسباب کشی ارائه شده در این شرکت را میتوانید در ادامه این متن مطالعه فرمایی.

خدمات اسباب کشی

خدمات اسباب کشی

در شرکت فردوس بار برتر سلامت لوازم شما در اولویت کار قرار دارد و در کنار آن سرعت بالا و نظم در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند. ما در باربری فردوس تلاش میکنیم تا یکی از پر استرس ترین جابه جایی را برای شما آسان، لذت بخش و خاطره انگیز کنیم.

بسته بندی اسباب کشی

همانطور که گفتیم این شرکت برای آسودگی خیال شما تمام امورات بسته بندی و جابه جایی را برای شما با استاندارد های شرکتی و دقت بسیار بالا انجام میدهد. استفاده از کارتن های مقاوم و مخصوص اسباب کشی، نوار چسب صنعتی مخصوص اسباب کشی سبک و سنگین، یونولیت های محکم و پلاستیک حباب دار برای وسایل سنگین و حساس به عنوان وسایل بسته بندی اسباب کشی و گروه بندی کردن بسته بندی لوازم برای کاهش حجم زمان بسته بندی و حجم کارتن بسته بندی ویژگی های اصلی بسته بندی اسباب کشی شرکت فردوس بار برتر میباشد.

جابه جایی اسباب کشی

ارائه انواع وسایل حمل بار اسباب کشی برای شرایط مختلف اسباب کشی مانند: وانت بار و نیسان بار، برای اسباب کشی ارزان و اقتصادی و خاور بار و کامیون بار، برای اسباب کشی بین شهری و وسایل سنگین. تمام سرویس های حمل بار فردوس بار برتر دارای رانندگان باری خبره و خودرو های سالم و بازرسی شده میباشند تا راحتی سفر و سلامت بار شما کاملاً تضمین شود. ار دیگر ویژگی های باربری فردوس ارائه خدمات یکسان باربری در هر دو سطح باربری بین شهری و باربری درون شهری هم از نظر کیفی و هم از نظر مادی میباشد.

اسباب کشی توسط کامیون در تهران

اسباب کشی ارزان

یکی از مهمترین معیار های انتخاب شرکت های باربری برآورد پایین هزینه اسباب کشی میباششد. هزینه بسته بندی لوازم، قیمت باربری، کرایه حمل بار و قیمت کارگر از هزینه های ثابت هر اسباب کشی میباشد. بعضی وقت ها به دلیل بالا بودن هزینه ها بخش بسته بندی لوازم کاملاً حذف، ارزان ترین وسیله کرایه و کمترین تعداد کارگر ممکن آن هم برای حمل یخچال و وسایل سنگین گرفته میشود. شرکت فردوس بار برتر این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید با دریافت مشاوره رایگان تخصصی یک اسباب کشی ارزان و با کیفیت را تجربه کنید.

چیدمان لوازم

بدترین بخش یک اسباب کشی، بعد از دریافت صورتحساب، مواجه شدن با انبوهی از لوازم بسته بندی شده در یک چهار دیواری خالی است که البته شرکت فردوس بار برتر بر روی تمامی بسته بندی های اسباب کشی برچسب مناسب قرار میدهد. در این شرایط داشتن یک تیم با انرژی و ماهر در جابه جایی اثاثیه، چیدمان لوازم و استفاده بهینه از فضا میتواند بهترین اسباب کشی زندگیتان را برایتان رغم بزند. این تیم خبره توانایی چیدمان انواع لوازم اداری و مسکونی را دارد و شما به عنوان یک شخص حقیقی و یا حقوقی میتوانید با خیالی آسوده تنها اشاره کنید و از محل کار و یا زندگی جدیدتان لذت ببرید.

انواع اسباب کشی

انواع اسباب کشی

شرکت فردوس بار برتر برای انواع جابه جایی های شما از جمله اسباب کشی اداری، اسباب کشی منزل، اسباب کشی بین شهری و اسباب کشی شهرستان خدمات ویژه ای را ارائه میدهد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اسباب کشی منزل

یکی از رایج ترین خدمات باربری، اسباب کشی منزل میباشد. باربری در تهران و شهرستان ها دارای شرایط متفاوتی میباشد و پیدا کردن شرکت باربری خبره ای که بتواند در تمامی این شرایط با کیفیت ترین خدمات را ارائه بدهد، به هیچ عنوان کار ساده ای نیست. باربری فردوس تمامی خدمات اسباب کشی منزل در تمام نقاط تهران را با بهترین شرایط انجام میدهد.

در اسباب کشی منزل یکی از مشکلات پیش پا افتاده بساه بندی لوازم منزل به صورت درست و اصولی با ابزار های حرفه ای میباشد که معمولاً به علت هزینه های زیاد و مصرف نادرست از آن صرفه نظر میکنند که متخصصین خبره فردوس بار برتر بهتربن نوع بسته بتدی با کمترین هزینه را برای شما به ارمغان می آورند. از دیگر مشکلات اسباب کشی منزل میتوان به راهرو های غیر استاندارد اکثر ساختمان ها پرداخت که کار را برای حرفه ای ترین ها هم سخت میکند، اما به علت تضمین سلامت لوازم شما توسط فردوس بار برتر، حتی بد خیم رین راهرو ها نیز نمیتوانند کیفیت کار ما را خچه دار کنند.

اسباب کشی اداری

یکی از حساس ترین پروژه های اسباب کشی، اسباب کشی اداری میباشد. ادارات و شرکت های مختلف دارای لوازم و تجهیزات تخصصی متفاوت میباشند و هرکدام نیاز به برخورد حرفه ای مختص به خود را دارند. بسته بندی لوازم اداری، حمل لوازم اداری و در نهایت چیدمان لوازم اداری باید با دقت بالا انجام شوند. معمولاً در این نوع از اسباب کشی ها یک یا دو تن از متخصصین شرکت و یا اداره برای نظارت و راهنمایی در محل اسباب کشی حضور دارند.

اما مشتریان ثابت شرکت فردوس بار برتر بعد از یک یا نهایتاً دوبار تجربه همکاری با ما با خیالی آسوده در محل مقصد آماده سازی های اولیه را انجام میدهند و بار خود را بدون کوچکترین خسارت تحویل و درصورت تمایل، طبق طرح مورد نظر خود به صورت چیده شده تحویل میگیرند. بسته بندی لوازم اداری دارای شرایط متفاوتی است و معمولا کارتن اصلی محصولات در دسترس نمیباشند. بدین منظور شرکت باربری فردوس از قالب های یونولیتی خاص با کیفیت و پلاستیک حباب دار صنعتی جهت محافظت هرچه بیشتر از این لوازم استفاده میکند.

حمل لوازم اداری بسته به میزان حساسیت آن متغییر است و در شرایط متفاوت از االگوی جایگذاری متفاوت استفاده میشود. به طور مثال لوازم دارای شکل هندسی به صورت چسبیده به یکدیگر بارگذارب میشوند تا نیروی ضربه ای حاصل از بدخیم بودن مسیر را به حداقل برساند.

در اسباب کشی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در اسباب کشی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه‌هایی است که بسیاری از شهروندان را درگیر خود کرده است، مخصوصا در فصل تابستان که فصل تعطیلی مدارس می باشد، پرس و جوها درباره باربری خوب و جابجایی اسباب منزل به میزان زیادی  افزایش می یابد. در هنگام اسباب کشی از منزلی به منزل دیگر کارهای بسیار زیادی باید انجام دهیم که ذهن ما را به شدت مشغول می کنند و موجب ایجاد استرس شدید می شوند که قدرت تصمیم گیری را بسیار پایین می آورد.

برای به دست آوردن آرامش در این زمان بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که ابتدا کارهایی که داریم و در زمان معین شده انجام دهیم و به پایان برسانیم را یادداشت کرده و آنها را اولویت بندی کنیم. این عمل تا حد زیادی استرس ما را پایین آورده و همچنین موجب صرفه جویی و مدیریت زمان نیز می شود. پس از یادداشت و اولویت بندی شروع به جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل کرده و آنها را برای حمل در کامیون آماده می کنیم طوری که از هر گونه آسیب احتمالی در امان باشند.

استخدام کارگر اسباب کشی

امروزه صرفه جویی در زمان و هزینه از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و به همین دلیل بهترین تصمیم برای انجام یک اسباب کشی بدون دغدغه، استخدام کارگران اسباب کشی است. زمانی که باربری مورد نظر خود را برای حمل اثاث منزل خود انتخاب می کنیم، می توانیم درخواست کارگران بسته بندی و حمل اثاث ماهر و آموزش دیده را نیز داشته باشیم. در این صورت کارگرانی که در این کار از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند برای بسته بندی و حمل انجام کلیه امور را برعهده می گیرند.

اسباب کشی و حمل بار شبانه روزی در تهران و شهرستان

اگر چنین کاری را انجام دهیم هم در زمان خود صرفه جویی کرده ایم و وقت آزاد بسیاری برای رسیدگی سایر امور و کارهای روزمره را خواهیم داشت و هم صرفه جویی در هزینه است، در این جا ممکن است این سوال پیش بیاید که پس هزینه ای که به عنوان دستمزد کارگر پرداخت می شود چه؟ در پاسخ باید گفت طبعا هزینه ای که برای دستمزد کارگر می شود در مقابل هزینه ای که ممکن است در اثر بسته بندی نادرست و شکستن ظرف یا سایر وسایل حاصل شود بسیار کم و ناچیز است، از این روست که می گوییم صرفه جویی در هزینه انجام گرفته است.

مزایای بسته بندی و حمل بار توسط کارگر باربری

زمانی که بسته بندی برعهده کارگر قرار می گیرد ، دیگر لازم نیست به فکر تهیه تجهیزات لازم برای بسته بندی از جمله کارتن و کیسه های بزرگ و فوم و... باشیم، چون در این حالت آنها تمام تجهیزات لازم برای انجام یک اسباب کشی خوب و ایمن را نیز با خود می آورند و بهترین بسته بندی در کارتن های ضخیم و مقاوم صورت می گیرد و سپس کارتن ها و وسایل دیگر به صورت کاملا ماهرانه حمل و در داخل کامیون چیده می شوند، حتی آسوده خاطر می توانیم حمل وسایل بزرگ و حساس مانند یخچال و گاوصندوق و میزهای شیشه ای را نیز به آنها بسپاریم و با رضایت کامل بار خود را در محل جدید تحویل بگیریم.

فردوس بار برتر

شرکت باربری فردوس بار برتر با ارائه بهترین خدمات اتوبار، بسته بندی لوازم، حمل بار و چیدمان لوازم برای انواع اسباب کشی های اداری و منزل، ضمن تضمین سلامت بار شما، پایین ترین هزینه باربری را برای شما برآورد میکند و لذت یک اسباب کشی آسان و سریع را برای شما به ارمغان می آورد.