اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل همواره یکی از دغده های مردم بوده و خواهد بود. اسباب کششی منزل در تهران دارای تعرفه های گوناگون و الکی میباشد. به طور مثال شما با شرکت باربری مبلغ فلان تومن برای کرایه ماشین، دستمزد کارگر و... توافق کرده اید و در آخر راننده به عنوان کاگر با مبلغی بیشتر برای حمل بار دست به کار میشود و کارگر هم به بهانه های شیرینی، عیدی، خسته نباشید و... مبلغی اضافه بر سازمان طلب میکند و کیفیت کار و نحوه برخورد عوامل و مهم تر از آن هزینه برآورد شده معمولاً مطابق انتظار نخواهد بود. از این رو پیدا کردنیک شرکت باربری مطمئن و پایبند به اصول کار ساده ای نیست و فرصت کافی برای کسب تجربه برای همه ی باربری های موجود وجود ندارد و پیشنهادات اطرافیان بهترین گزینه به نظر می آید.

شرکت باربری فردوس بار برتر یک شرکت پایبند به قرارداد و مسؤلیت پذیر میباشد. این شرکت تمام خدمات اتوبار، بسته بندی لوازم، حمل بار و چیدمان لوازم منزل را با بالا ترین کیفیت و سرعت با صرفه جویی در هزینه های اجرایی و ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان انجام میدهد.

خدمات اسباب کشی منزل

در اسباب کشی منزل توجه به وسایل خاص مانند جابه جایی پیانو، جابجایی یخچال، حمل گاوصندق و... در اولویت اول و جابجایی لوازم شکستنی و حساس در اولویت دوم قرار دارند. تمامی خدمات اسباب کشی منزل ارائه شده توسط فردوس بار برتر را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.

بسته بندی لوازم منزل

یکی از اصول اصلی اسباب کشی منزل بسته بندی کردن وسایل منزل میباشد. برای اینکه از استحکام و ایمنی هرچه بیشتر وسایل خود اطمینان حااصل کنید، شرکت باربری فردوس بار برتر خدمات بسته بندی لوازم منزل را برای شما به ارمغان آورده است تا با خیالی آسوده بهترین و اقتصادی ترین بسته بندی را  برای لوازم منزل خود تجربه کنید. اشاره به این نکته که در بسته بندی کردن لوازم منزل توسط فردوس بار برتر از مرقوب تریم جعبه های اسباب کشی و نوار چسب های صنعتی پر شده از پلاستیک های حبابدار مخصوص اسباب کشی منزل استفاده شده است و لوازم سنگین مانند یخچال و گاوصندق و لوازم حساس و آسیب پذیر با قالب های یونولیتی پوشانده شده اند خالی از لطف نیست.

همانطور که گفتیم اولویت اول ما سلامت اثاثیه شما میباشد و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی ممانعت نمیکنیم. بسته بندی ظروف منزل دارای شرایط ویژه ای میباشند. این دسته از اثاثیه آسیب پذیر تری گروه در اسباب کشی منزل است که تقریباً همه انتظار دریافت خسارت بابت آن ها را دارند. ولی شیوه بسته بندی فردوس بار برتر این اطمینان را براب شما عزیزان به ثمر آورده که بدون هیچ نگرانی شکننده ترین ظروف خود را در بسته بندی های شیک و اصولی بدون هیچ آسیبی تحویل بگیرید. نکته ای دیگر درباره بسته بندی لوازم منزل فردوس بار برتر دسته بندی تمامی لوازم و برچسب گذاری بر روی تمامی بسته ها میباشد.

حمل اثاثیه منزل

داشتن یک بسته بندی شکیل و اصولی تنها قدم اول از داشتن یک اسباب کشی آسان است. حمل اثاثیه منزل شامل سه بخش اصلی میباشد.

بارگذاری وسایل منزل

بعد از بسته بندی لوازم منزل حال نوبت به قرار دادن آن ها بر روی ماشین میباشد. نحوه چیدن بسته ها باید به گونه ای باشد که کمترین نیرو ضربه ای با اجناس داخل آن ها وارد شود. ازاین رو کیپ کردن فاصله جعبه ها میتواند گزینه خوبی باشد اما برای بعضی از اقلام الکتریکی این امر میتواند حادثه آفرین باشد. چرا که ممکن است یک بخش حساس همواره در فشار قرار گیرد و با کوچکترین نیرو اضافه باعث شکستگی و خرابی شود.

جابجایی اثاثیه منزل

بعد از جایگذاری اصولی تمام بسته ها حال نوبت به حمل بار میرسد که مهمترین بخش حمل اثاثیه منزل است. زیرا اگر در جابجایی اثاثیه منزل حادثه به وجود بیاید تمام اسباب کشی منزل به یک کابوس بزرگ تبدیل میشود. اگر این مرحله از حمل اثاثیه منزل با دقت زیاد، استفاده از تجربیات گوناگون و درنظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جاده ای صورت بگیرد، اسباب کشی منزل تا پنجاه درصد موفقیت آمیز انجام میشود. از این رو شرکت فردوس بار برتر از خبره ترین رانندگان باربری با تجربه برای جابه جایی اثاثیه منزل استفاده میکند و علاوه بر ارائه دادن وسایل حمل بار با بالا ترین کیفیت و سلامت کالم تجهیزات فنی، بهترین مسیر برای رساندن اثاثیه شما در کمترین زمان را انتخاب میکند.

تحویل اثاثیه منزل

این فرآیند در دو بخش انجام میشود که اولی در هنگام جایگذاری بار بر روی وسیله باربری و بخش دوم در هنگام جابجایی اثاثیه به ملک مقصد میباشد که بیشترین فشار را به کارگران باربری می آورد. در این فرآیند کارگران ممیباید علاوه بر دقت به سلامت بار، به زخمی نکردن دیوار و اموال ساختمانی نیز باید توجه کنند. در بععضی از اسباب کشی های منزل وزن هر بسته بیشتر از پنجاه کیلو میشود و برای حمل آن باید فردی حرفه ای که بتواند ضمن تحمل وزن بسته، تعادل خود را نیز حفظ کند. تمامی کارگران فردوس بار برتر با انجام تست هایی از نظر داشتن هردو مورد ذکر شده بررسی میشوند و برای پروژه های متفاوت از افراد متفاوت استفاده میشود.

چیدمان لوازم منزل

چیدمان اثاثیه منزل لذت بخش ترین بخش اسباب کشی منزل میباشد. به شرطی که کمک دست داشته باشید. مواجهه شدن با انبوهی از جعبه ها و وسایل مومیایی شده در یونولیت و پلاستیک حبابدار میتواند خیلی سریع آن حس لذت را به سردرگمی تبدیل کند. در آوردن آن همه وسیله از بسته بندی ها و مرتب سازی آن ها میتوان چندین اعت به طول بیانجامد. ولی ما اینجا هستیم تا این حس سر درگمی را به طور کامل از بین ببریم و منزل شما را با استفاده از تکنیک های فانکشویی و استفاده بهینه از فضای موجود به زیبا ترین شکل ممکن و مورد پسند شما تزئیین کنیم.

اتوبار

سرویس اتوبار فردوس بار برتر شامل تمامی خدمات بسته بندی لوازم منزل، حمل اثاثیه منزل و چیدمان لوازم منزل میباشد و یکی از بهترین گزینه ها برای اسباب کشی های بین شهری به حساب می آید. این سرویس دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد که در قرار داد های مختلف تعداد و نوع آنها تغییر میکند و برای یک اسباب کشی ارزان بین شهری یا درون شهری و اقتصادی در عین حال مطمئن و آسان بهترین گزینه میباشد چرا که درصد تخفیف قابل توجهی شامل حال خدمات مختلف اسباب کشی منزل میشود و انعطاف پذیری بالایی دارد.