باربری انقلاب

 

اگر به دنبال یک شرکت باربری معتبر و خوب برای حمل اثاثیه خود در منطقه انقلاب می‌گردید ما باربری و اتو بار در انقلاب را به شما معرفی می‌کنیم. کافی است با این مرکز تماس بگیرید تا خدمات آن را به ‌صورت 24 ساعته دریافت کنید. اتو بار در انقلاب یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین شرکت‌های حمل‌ و نقل تهران است که کلیه خدمات حمل اثاثیه و لوازم منزل، جهیزیه، لوازم حجیم مانند حمل و جابجایی گاو صندوق و ... را با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته توسط کارگران ورزیده انجام می‌دهد. رضایت مشتریان و محبوبیت این باربری به دلیل قیمت‌های باورنکردنی آن است. 

خدمات ارائه ‌شده شرکت باربری و اتو بار در انقلاب

شرکت باربری و اتو بار در انقلاب خدمات زیر را به‌ صورت گسترده و خاص در تمام مناطق تهران ارائه می‌دهد:

بسته ‌بندی ویژه باربری و اتو بار در انقلاب

بسته ‌بندی ویژه و تخصصی با استفاده از لوازم و تجهیزات باکیفیت و درجه ‌یک از قبیل کارتن‌ های ضخیم، فوم ‌های چندلایه و استفاده از کارگران متخصص و با تجربه ویژگی بارز باربری در انقلاب است. این شرکت برای نگهداری وسایل شما نیز انبارهایی را در نظر گرفته که شما عزیزان می‌توانید وسایل خود را برای هر مدت ‌زمانی که می‌خواهید در این انبارها نگهداری کنید. 

استفاده از ماشین‌های لوکس و تمیز

در باربری و اتوبار در انقلاب کلیه خدمات حمل‌ و نقل درون ‌شهری و برون‌ شهری را با استفاده از ماشین‌های تمیز و مخصوص حمل بار با کف موکت کاری شده و به صورت مسقف انجام می شود. کافی است با این باربری تماس بگیرید و حمل ‌و نقل اثاثیه خود را به این مجموعه بسپارید.

بیمه بار

 بهره‌گیری از رانندگان با تجربه و متعهد، کارگران ماهر و کارآزموده و مهم‌تر از همه استفاده از بیمه‌ نامه در اولویت کار این باربری است. کار باربری و اتوبار در انقلاب به صورت تضمین‌شده است.