باربری رسالت

باربری و اتوبار در رسالت یکی از شرکت‌ های حمل بار سریع، مطمئن و ارزان پایتخت است که در شرق تهران محدوده رسالت قرارگرفته است. باربری در رسالت متخصص در بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری در تمام نقاط تهران و شهرستان ‌ها می‌باشد. بهره‌ گیری از کادری مجرب و متعهد و ورزیده اولویت کار ماست. ما در اتوبار در رسالت به‌ صورت 24 ساعته و شبانه ‌روزی منتظر ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز هستیم. با ما تماس بگیرید.

خدمات باربری و اتوبار در رسالت 

خدمات زیر در باربری و اتوبار در رسالت به بهترین شکل ممکن توسط افراد خبره و متخصص انجام می‌شود:

حمل بار توسط ماشین‌آلات مجهز و مسقف

اگر قصد جابه‌جایی و اسباب‌کشی دارید، شرکت حمل ‌و نقل در رسالت با استفاده از انواع ماشین‌ های مخصوص باربری نظیر وانت، نیسان، خاور، کامیونت، انواع کامیون‌های تک و ... آماده است که بار شما را بدون کوچک‌ترین مشکلی به سر مقصد نهایی برساند. 

اسباب‌کشی در رسالت

برای تجربه یک اسباب‌کشی بدون دغدغه و اضطراب می‌توانید روی باربری و اتوبار در پیروزی حساب ویژه‌ای بازکنید. چرا که این شرکت حمل‌ و نقل با داشتن نیم‌ قرن تجربه یکی از باسابقه‌ترین و بهترین شرکت‌های حمل ‌و نقل پایتخت به شمار می‌آید. کافی است با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن نیروی متخصص و مجرب به کمک شما بیاید. 

استفاده از افراد متخصص و ورزیده

بدون اغراق راز موفقیت شرکت باربری و اتوبار و اسباب کشی در رسالت استفاده از پرسنل مجرب و نیروهای کارآزموده و کاربلد است که یک جابجایی دلچسب را برای شما رقم خواهند زد. استفاده از تجهیزات بسته ‌بندی مدرن نیز در دستور کار این شرکت حمل بار قرار دارد.

بیمه بار

توجه داشته باشید که صدور بیمه و بارنامه در باربری و اتوبار در رسالت به‌صورت کاملاً رایگان و دولتی می‌باشد.