باربری مجیدیه

باربری و اتوبار در مجیدیه یکی دیگر از شرکت ‌های حمل بار موفق و معتبر پایتخت است که کلیه خدمات حمل بار از قبیل حمل اثاثیه و لوازم منزل و جهیزیه و ... را به بهترین شکل ممکن ارائه می‌دهد. ناگفته نماند که ما در این شرکت حمل بار کلیه خدمات بسته ‌بندی را نیز ارائه می ‌دهیم تا در صورتی‌که شما وقت و حوصله این کار را ندارید به کمک شما بیاییم.

خدمات ارائه ‌شده باربری و اتوبار در مجیدیه

باربری و اتوبار در مجیدیه با سال ‌ها تجربه و سابقه موفق، مفتخر است تا خدمات زیر را به همشهریان عزیز ارائه نماید:

حمل بار در اتوبار در مجیدیه

مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. شرکت باربری و اتوبار در مجیدیه نیز در این منطقه واقع‌شده است. ما با استفاده از خاور، وانت، نیسان، تریلی و ... حمل درون ‌شهری و برون ‌شهری بار شما را عهده ‌دار خواهیم بود. کافی است با ما تماس بگیرید و جابجایی و اسباب ‌کشی لوازم خود را به متخصصین ما بسپارید.

استفاده از کارگران متخصص و آموزش ‌دیده

شرکت باربری و اتوبار در مجیدیه با استفاده از کارگران مجرب و ورزیده آماده ارائه خدمات حمل ‌و نقل و بسته ‌بندی به‌ صورت  24 ساعته و باربری شبانه‌ روزی است که تخصص و تجربه را سرلوحه کار خود قرار داده است. افراد متخصص ما در زمینه ی بسته بندی یخچال ‌های خانگی و صنعتی، بوفه، تخت خواب، و ... آماده ‌به‌ کار می ‌باشند. کارگران ما خبره و ورزیده ‌اند. کافی است کار را به آنها سپرده و خود تنها نظاره‌ گر باشید.

بیمه بار 

قطعاً استفاده از بیمه ‌نامه و بارنامه در اولویت کار شرکت باربری و اتوبار در مجیدیه است چرا که علاوه بر رضایت مشتریان اعتماد و اطمینان خاطر آنها نیز برایمان مهم است.

جهت اسباب کشی در مجیدیه و حمل بار با شرکت فردوس بار برتر تماس بگیرید تا از خدمات باربری مجیدیه بهترین خدمت را دریافت کنید.