بسته بندی لوازم

بسته بندی لوازم

بسته بدی لوازم به خدمات شرکت فردوس بار برتر اضافه شده  است. در این سرویس ما به شما انواع خدمات بسته بندی لوازم اداری و بسته بندی لوازم منزل را ارائه میدهیم. داشتن یک بسته بندی محکم و ایمنی برای تمامی لوازم خانه و ادارات یکی از مهمترین اصول هر اسباب کشی میباشد. از این رو ما خدمات بسیار نوینی در این زمینه برای شما در نظر گرفته ایم که در ادامه آن ها را نام برده و توضیحات کاملی را جهت اطمینان شما از کیفیت خدماتمان ارائه خواهیم داد.

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل دارای شرایط متفاوت میباشد. منازل متفاوت دارای اجناس قیمتی و تزئین متفاوت میباشند و هرکدام نیاز به مراقبت های خاص خود را دارند. به طور مثال خیلی ها از مجسمه های هنری ظریف در تزئینات خانه ی خود استفاده میکنند و برای جابه جایی نیاز به رعایت نکات خاصی میباشند و بعضی ها لوستر های بزرگ و پر زرق و برق را دوست دارند که آماده کردن انواع مختلف این لوستر ها برای اسباب کشی نیاز به رعایت نکات مختلف خود را دارند. با اینکه بیشتر شرکت های توضیع این اجناس خدمات جابه جایی نیز ارائه میدهند اما شرکت فردوس بار برتر این نیاز را برطرف کرده و علاوه بر بسته بندی کردن این اجناس و استفاده از لوازم ایمنی همچون کیسه حباب دار و قالب های یونولیتی، بهترین خدمات حمل بار را نیز برای این اجناس به شما ارائه میدهد.

شرکت فردوس بار برتر در بسته بندی لوازم منزل علاوه بر استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی و برچسب های نامگذاری، از کاغذ های بسته بندی ضربه گیر و پلاستیک حبابدار برای محافظت از ظروف شکستنی استفاده میکند تا سلامت تمامی وسایل شما را تضمین کند. در بسته بندی لوازم منزل وسایل بزرگ مانند یخچال و... نیاز به مراقبت های جدی دارند چراکه اگر صدمه جدی به این وسایل وارد شود علاوه بر بد نام شدن شرکت ما، ضرر زیادی به مشتریان عزیز وارد میشود به همین دلیل شرکت فردوس بار برتر تمرکز ویژه ای بر روی بسته بندی لوازم سنگین قرار داده و برای حل این مسئله قالب های یونولیتی قطوری تعبیه کرده و از چسب های نواری صنعتی محکمی برای ایجاد جای دست و نگهداری قالب ها استفاده کرده است و در بین یونولیت و لوازم از کیسه های حباب دار محکمی استفاده کرده است تا بسته بندی لوازم به ایمن ترین شکل ممکن انجام شود.

مراحل بسته بندی لوازم منزل

خدمت بسته بندی لوازم منزل شرکت فردوس بار برتر برگرفته از کادری مجرب و با سابقه میباشد که تمامی مراحل بسته بندی لوازم منزل را با بهترین کیفیت و رعایت روند اصولی آن ها به سرانجام مییرسانند. کادر ما با درنظر گرفتن تعداد لوازم و وسیله حمل بار مورد نظر در مرحله اول با بخش بندی کردن لوازم منزل آن ها را در کارتن هایی با سایز مناسب قرار داده و چیدمان را به نحوی انجام میدهند که کمترین فضای خالی در کارتن ها باقی بماند و در نتیجه از ضربه لوازم به یکدیگر در داخل کارتن و استفاده بی رویه کارتن ها جلوگیری میشود. متخصصان ما پس از انجاممراحل جایگذاری و پر کردن فضای بین لوازم با کیسه جبابدار یا کاغذ مخصوص بسته بندی بر روی جعبه ها برچسب میزنند و تمام لوازم قرار داده شده را روی ان مینویسند. سپس به سراغ بسته بندی لوازم بزرگ تر رفته و دور تا دور آن ها را با سلیکون، چسب، کیسه حبابدار و در صورت لزوم قالب های یونولیتی پوشاندهه و تا حداکثر امکان یک شکل هندسی از آن به وجود می آورند. تمامی این نراحل با سرعت عمل بالا و دقت حرفه ای حاصل از سال ها تجربه صورت میگیرند و در کسری از ساعت ( که البته به تعداد کارگران و فضای منزل بستگی دارد) لوازم منزل شما را بسته بندی و به داخل وسیله باربری منتقل میکنند.

بسته بندی لوازم اداری

لوازم اداری علاوه بر داشتن حساسیت های لوازم برقی دارای اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر لوازم دارند. کامپیوتر های اداری به دلیل ذخیره سازی اطلاعات و اسناد اداری باید حسایت های بیشتری در جابه جایی آن ها به کار گرفته شود. البته نگهداری کیس های کامپیوتری خیلی سخت نیست ولی کامپیوتر های All In One موضوع بحث ما میباشند که باید دقت زیادی در بسته بندی آنها به کار گرفت زیرا مانیتور های این کامپیوتر ها به آن ها متصل هستند و امکان شکستگی آن ها بسیار زیاد است. بسته بندی لوازم اداراتی که در کار های گرافکی فعالیت میکنند سخت ترین دسته از این فعالیت میباشد چراکه کوچکترین خسارت به هرکدام از آن لوازم لتمه سنگینی به ادارات وارد میکند.

با اینکه بسته بندی لوازم منزل نیاز به دقت زیادی دارند ولی لوازم اداری به دلیل کسب درآمد نیاز به دقت ویژه ای دارند. به طور مثال میز و صندلی های یک اداره باید تمیز، بدون خوردگی و خط و خش باشند تا تأثیر مثبتی بر روی مشتری بگذارد و یکی از بخش هایی که بیشتر احتمال وارد شدن این صدمات به لوازم را شامل میشود، اسباب کشی و نقل مکان میباشد. از این رو فردوس بار برتر گروه متخصصی را پرورش داده است که تمام نکات حساس لوازم اداری اعم از الکترونیکی تا تزئیناتی را میشناسند و از نقاط حساس  بیشترن حفاظت را میکنند. برای حفاظت از این اجناس ما از کارتن های مخصوص باربری، چسب صنعتی، کیسه پلاستیکی حبابدار، قالب های یونولیتی و کاغذ های مخصوص بسته بندی استفاده میکنیم.

لوازم بسته بندی

شرکت فردوس بار برتر در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر در زمینه بسته بندی لوازم اقدام به توضیع لوازم بسته بندی مانند کارتن های مخصوص حمل بار، قالب های یونولیتی و... کرده است تا شما بتوانید تجربه یک اسباب کشی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید. این وسایل مطابق با بهترین استاندارد های جهانی تهیه و توضیع میشوند و کیفت آنها کاملاً تضمین شده میباشد و مسلماً در صورت مشاهده هرگونه خرابی و یا بی کیفتی شما میتوانید مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان آن را برایتان برطرف کنیم. جهت سفارش این محصولات میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت بفرمایید.