حمل لوازم

حمل لوازم

حمل اثاثیه منزل یکی از مراحل انجام اسباب کشی می ‌باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی که تصمیم به جابجایی می گیریم، اولین کاری که انجام می دهیم بسته بندی وسایل و آماده کردن آنها برای حمل می باشد.

مواردی که برای انجام یک اسباب کشی خوب باید رعایت شوند

از زمانی که تصمیم به نقل مکان گرفتیم باید جمع آوری وسایل غیر ضروری مانند لباس های فصل بعد که فعلا نیازی به آنها نداریم، تابلو ها و ظروف تزیینی، کتاب هایی که مطالعه نمی کنیم و... را شروع کنیم. از کارتن های با دوام و خوب برای این کار استفاده کنیم و نام وسایل داخل کارتن را با استفاده از برچسبی روی کارتن بچسبانبم. ممکن است حمل اثاثیه در داخل شهر و با فاصله اندک از محل سکونت انجام گیرد یا اینکه مسافت طولانی و بین شهری یا بین استانی باشد که در هر صورت باید امنیت وسایل کاملا حفظ شود مخصوصا زمانی که فاصله طولانی تر است و خودروی حمل اثاث زمان بیشتری در راه خواهد بود.

شرکت حمل اثاثه

شرکت حمل اثاثه

یکی از نگرانی های افراد و مخصوصا خانم های خانه دار در هنگام اسباب کشی،امکان شکستن یا آسیب دیدن ظروف لوکس و وسایل گران قیمت می باشد که به همین دلیل، انتخاب یک شرکت مناسب باربری یا اتوبار برای حمل دقیق و مطمئن امری  بسیار مهم است.

قیمت های مناسب حمل بار

قیمت مناسب برای حمل اثاثیه منزل نیز از جمله دغدغه های افراد می باشد. شرکت فردوس بار برتر بیشتر از اینکه به کسب سود بیشتر فکر کند به رضایت و توانایی مشتری های خود فکر می کند و بهترین خدمات را با قیمت های مناسب انجام می دهد به طوری که هم خودش سود کند و هم مشتری رضایت کامل داشته باشد؛ هزینه بسته بندی و سایر کارها که بر عهده کارگران است نیز باید کاملا منصفانه  تعیین شود.

خدمات حمل اثاثه

خدمات حمل اثاثه

در صورتی که حمل و نقل اسباب منزل را به یک شرکت حمل بار مطمئن و کار بلد بسپاریم می توانیم با خیال آسوده حتی بسته بندی و جمع‌آوری وسایل را هم بر عهده کارگران کارکشته که سال هاست به این کار می پردازند و با تمام فوت و فن آن آشنایی دارند بگذاریم. شرکت فردوس بار برتر حتی تهیه کارتن مناسب برای اسباب کشی را نیز بر عهده می گیرند و از بهترین کارتن ها با ضخامت و مقاومت بالا و اندازه های مناسب برای هر وسیله استفاده می کنند. برای مثال لباس ها بهتر است در کارتن های حمل لباس جای بگیرند که دارای چوب لباسی و آویز می باشند و باعث چروک و خراب شدن لباس هنگام اسباب کشی نمی شوند.

یا کتاب ها در کارتن کوچک جای بگیرند تا جابجایی آنها آسان تر شود و... . علاوه بر این چینش ایمن و صحیح کارتن ها در کامیون و رعایت ایمنی اسباب شکستنی و آسیب پذیر نیز از جمله مهارت های کارکنان می باشد که رضایت مشتری را تضمین خواهد کرد. تخلیه بار هنگام رسیدن به مبدا و قرار دادن هر کارتن یا وسیله در مکان مناسب خود که روی برچسب ها نوشته شده است تا حد بسیار زیادی در نظم دهی منزل و چیدن اسباب کمک خواهد کرد.