خاور بار

خاور بار

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید اثاث منزل و یا محل کار خود را جابجا کرده و به محلی جدید انتقال دهید. برای انجام این امر استفاده از خودروی شخصی و یا ماشین های باربری کوچک پاسخگو نخواهد بود. در این موارد استفاده از خدمات خاور بار بهترین گزینه است، زیرا این ماشین‌ ها بزرگ هستند و با استفاده از آنها می توان بار را در یک مرحله جابجا کرد. بسیاری از شرکت‌ ها در زمینه ی حمل بار با استفاده از ماشین های خاور فعالیت دارند که با عنوان شرکت خاور بار شناخته می شوند. سیاست این شرکت ها بر این است تا با ارائه ی بهترین خدمات و با مناسب ترین قیمت ها بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش داده و به نامی معتبر در این عرصه تبدیل شوند. در همین راستا تمامی شرکت ها اهداف خود را تعیین کرده و متناسب با آنها خدماتی را برای شرکت مشخص می کنند.

استفاده از کادر مجرب و ماشین های نو

استفاده از کادر مجرب و ماشین های نو

ایمنی و سلامت بار برای صاحبان آنها از ارزش بالایی برخوردار می باشد و این امر بر مدیران خاور بار پوشیده نیست و با توجه به آن خدمات خود را در اختیار مشتری قرار می دهند. یکی از خدمات خاور بار برای حفظ امنیت بار، استفاده از کارکنان و رانندگان مجرب است. بهره گیری از این افراد باعث خواهد شد تا احتمال بروز حوادث ناگوار به حداقل رسیده و بار در سلامت کامل به مقصد برسد. در ضمن در این شرکت ها به دلیل این که امنیت جان رانندگان و همچنین سلامت بار حفظ گردد از ماشین هایی با مدل های جدید استفاده می شود. خاورهای مدل جدید می توانند سرعت حمل بار را نیز افزایش دهند.

حمل بار با بیمه نامه

از آن جایی که معمولاً بارهایی با خاور جابجا می شوند که دارای ارزش مالی زیادی هستند، وجود بیمه نامه باعث دلگرمی مشتریان می شود. شرکت های خاور بار با بیمه ی این بارها می توانند در صورت بروز حوادث طبیعی و یا حوادثی چون تصادف و ... زیان های وارده بر صاحبان بار را برطرف نمایند، اما اگر بیمه ای برای بار در نظر گرفته نشود، پس از بروز اتفاق دیگر راهی برای جبران خسارت وجود نخواهد داشت. حمل بار با خاور اگر به همراه بیمه باشد، مشتریان با خیال راحت بار خود را به دست شرکت ها خواهند سپرد.

حمل بار با انواع خاور

حمل بار با انواع خاور

در شرکت های خاور بار به منظور حمل انواع بار و همچنین حمل آنها در شرایط جوی مختلف از انواع خاور استفاده می گردد. از جمله ی این ماشین ها خاورهای مسقف و روباز هستند. اگر بار مورد نظر اثاث منزل و یا مواد غذایی و از این قبیل وسایل باشد، حمل بار با خاور مسقف انجام خواهد گرفت. اما اگر بار جزء مواد ساختمانی و ... باشد، از خاورهای روباز برای حمل آن استفاده می گردد. در ضمن استفاده از مدل های مختلف خاور در این شرکت ها در شرایط جوی نامناسب به کمک صاحبان بار و شرکت‌ ها آمده و از آسیب وارد شدن به بار جلوگیری می کند. 

فردوس بار برتر

شرکت فردوس بار برتر دارای کادری مجرب میباشد که دارای آموزش های حرفه ای در حمل بار در مسیر های طولانی و تنگ همراه با مجریان با سابقه حرفه ای میباشد. تمامی حمل نقل های این شرکت از اسباب کشی تا حمل بار های شرکتی و تولیداتی دارای بیمه نامه های ثبتی و تضمین سلامت کالا میباشند و تمامی وسایل حمل باربری دارای معاینه فنی کامل دارند و در هر مسافتی هیچ خرابی و اتلاف وقتی به وجود نمی آورند.