وانت بار

وانت بار

یکی از شاخه های فعالیت اتوبار و باربری به غیر از کامیون و خاور و کامیونت جابجایی با وانت و نیسان می باشد که بسیار کاربردی بوده و همه جا می توان برای حمل و نقل وسایل سنگین از آن استفاده کرد. وانت یا وانت بار که به آن گاهی کامیونت نیز می گویند، یک خودرو باریِ کوچک است که ظرفیت آن ۴ تن است. این کار از دیر باز مورد استقبال مردم قرار می گرفت و از گذشته تا کنون امری همه پسند می باشد در واقع باربری های سنتی همیشه در زندگی و اقتصاد مردم نقش بسیار مهمی داشتند اما با ورود فناوری به سامانه های حمل و نقل کشور این وظیفه مهم امروز بر دوش وانت بار گذاشته شده است.

امروزه این نوع باربری یعنی باربری با وانت می تواند این نقش مهم را خیلی بهتر از روش سنتی آن به اجرا در بیاورد و باتوجه به این که ممکن است شما بار کمی برای حمل و جابجایی داشته باشی وانت بار وسایل و کالای شما را از قبیل یخچال های کوچک و بزرگ، ماشین ظرفشویی، پیانو، جهیزیه عروس و با کیفیت مطلوب جابجا می نماید. در حال حاضر فناوري ماهيت و نوع كار را تغيير داده و باعث رشد در جوامع اقتصادی شده و تاثير آن به حدي است كه بر تمام کسب و کارهای سنتی سایه سنگینی انداخته؛ شاید به همین دلیل است که به روز بودن در زمینه فناوری در تمام کسب و کارها امر ضروری است.

ویژگی های وانت بار

ویژگی های وانت بار

در ایران پیکان وانت یا باردو و وانت نیسان جزو معروف‌ترین و محبوب‌ترین وانت‌های ایران هستند که به‌دلیل استهلاکِ پایین، قیمت مناسب، فراوانی قطعات و ارزان بودن قطعات به‌خوبی مورد استقبال مردم قرار گرفته‌اند. وانت پیکان بیشتر مورد استفاده ی کشاورزان و اصناف است، ولی وانت نیسان برای بارکشی مناسب است. وانت بار یکی از وسایل نقلیه ایمن برای حمل بار درون شهری و حمل بار برون شهری محسوب می‌شود.

کاربرد وانت بار

درخواست وانت بار جزء مجموعه خدماتی محسوب می‌شود که در هر روز سال و اگر دقیق‌تر بگوییم، هر بار که قرار باشد اسباب‌ کشی کنید یا وسایلی را با کرایه وانت بار از جایی به جای دیگر منتقل کنید، به آن احتیاج خواهید داشت به همین دلیل برای حمل هرگونه بار مانند حمل لوازم و اثاثیه منزل مثل مبل و تخت و کمد، جابجایی لوازم اداری مثل میز و صندلی و گاو صندوق، حمل انواع لوازم ریز و درشت و... می‌توان از وانت بار استفاده کرد. وانت بار جزء حمل و نقل برون شهری و درون شهری می باشد.

هزینه وانت بار

حمل بار توسط وانت بار و نیسان در تمام نقاط و محله های تهران در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب تر انجام می شود. در میان خدمات باربری، قیمت وانت بار نسبت به نرخ کرایه کامیون باربری کمتر است و از این رو برای بارهایی با تعداد کمتر و حجم کوچکتر، کرایه وانت بار ارزان تر و به‌صرفه‌تر خواهد بود. اغلب مراکز باربری و وانت بار در تهران علاوه بر خدمات وانت بار، خدمات بسته بندی وسایل را نیز ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید با درخواست وانت بار از مشاوره نیروهای کاربلد برای بسته بندی اصولی وسایل نیز بهره‌مند شوید.

با توجه به شرایط زندگی مدرن، به حداقل رساندن زمان و انرژی اتلاف شده در کارهای روزمره جزء اولویت‌های افراد محسوب می‌شود. به همین دلیل بسیاری از افراد به سراغ وانت بار آنلاین و سفارش اینترنتی وانت حمل بار می‌روند تا وقت کمتری را برای جستجوی وانت بار ارزان سپری کنند.

فردوس بار برتر

شرکت فردوس بار برتر ارائه کننده بهترین وانت بار در تهران برای انواع جابه جایی های شرکتی، اسباب کشی منزل، خرید های بین شهری و... با ردارا بودن معاینه فنی کامل و رانددگان حرفه ای میباشد. این شرکت با تضمین بهترین قیمت و کیفیت خدمات وانت بار دارای چندین قرار داد سالیانه با شرکت های فروشگاهی و خدماتی میباشد که از آن طریق توانسته است رضایت و افتخار خدمت رسانی به شهروندان و هم میهنان زیادی را کسب کند.