چیدمان لوازم

چیدمان لوازم

چیدمان لوازم ییکی دیگر از خدمات ارائه شده شرکت فردوس بار برتر میباشد که به جهت لذت بخش شدن هرچه بیشتر اسباب کشی شما عزیزان راه اندازی شده است. در این شرکت ما دو خدمات چیدمان لوازم منزل و چیدمان لوازم اداری را برای شما فراهم کرده ایم که در هرکدام از نیروی متخصص مختص به خودشان استفاده شده است تا بهترین خدمات چیدمان لوازم را برای شما به ارمغان بیاوریم.

چیدمان لوازم منزل

اسباب کشی منزل میتواند در مواقعی لذت بخش ترین لحظات زندگی و در مواقعی به یک خاطره تلخ تبدیل شود اما در هر دو شرایط بدون شک یکی از پر اضطراب ترین فعالیت های زندگی میباشد و در تمامی مراحل از جمله بسته بندی لوازم، حمل بار و چیدمان لوازم نیاز به یک برنامه و مدیریت مختص به خود میباشد. به طور مثال در هنگام بسته بندی لوازم باید تمام نکات ایمنی وسایل شکستنی و ظریف رعایت شود تا کمترین فشار به آن ها وارد شود و از طرفی مدیریت تعداد کارتن های اسباب کشی نیز یک نکته ی بسیار مهم در اسباب کشی به حساب می آید.
در مرحله حمل بار بیشترین میزان استرس به فرد وارد میشود چراکه کار دیگر در دست او نیست و هیچ کنترلی در این مرحله در دست فرد وجود ندارد و تنها میتواند از کارگران باربری درخواست کند که با احتیاط وسایل را جابه جا کنند. و در آخر مرحله چیدمان که اگر در دو مرحله قبل اشتباهی صورت گرفته شده باشد در این مرحله نتایج آن نمایان میشود. اگر در مراحل قبل همه چیز درست پیش رفته باشد حال باید انبوهی از جبه های رو هم انباشته شده را داخل منزل جدید و تقریباً غریب خود بچینید. چیدمان لوازم منزل نیاز به وقت گذاری وصرف انرژیبسیار زیادی دارد و در چند ماه اول جابه جایی ها و تغییر دکوراسیون زیادی به وجود می آید.

در شرکت فردوس بار برتر ما میکوشیم تا اوقات لذت بخشی را برای شما به وجود بیاوریم به همین منظور ما فعالیت خودمان را در بخش چیدمان لوازم منزل  شروع کرده ایم و با استفاده از تجربه معماران دکوراسیون ماهر توانسته ایم نیروی حرفه ای در جابه جایی و چیدمان لوازم منزل با استفاده بهینه از فضای موجود اتاق تعلیم دهیم تا بتوانند در این امر زمان بر به شما کمک کنند تا هرچه سریعتر احساس در خانه بودن را به دست بیاورید.

مراحل چیدمان لوازم منزل

در چیدمان منزل مراحل ساده وجود دارند که با کمی دقت و صبوری میتوان خیلی سریع نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورید. قدم اول در چیدمان اثاثه خانه دست نزدن به کارتن ها و ایجاد یک تصویر ذهنی از تمام وسایل موجود و چیدن آن ها در محیط پیرامون میباشد. برای راحت تر شدن این امر ابتدا باید جای وسایل بزرگ و دست و پا گیر را مشخص کنید مانند: مبلمان و... سپس باید برانداز دقیقی از تلفیق این جایگذاری ها برا خود ایجاد کنید تا از طرح نهایی خود اطمینان حاصل کنید. مثلاً هماهنگی جایگاه مبل و تلوزیون با میز غذاخوری و یا جهت تابش نور خورشید بر روی تلوزیون که باعث افت کیفیت تصویر میشود.
پس از خلاص شدن از وسایل بزرگ حال میتوانید جاگاه وسایل تزئینی و یا گل و گیاهان خود را مشخص کنید. میتوانید آن ها را تا جای ممکنن شبیه خانه قبلی خود بچینید تا در زمان صرفه جویی کنید و یا اینکه میتوانید چیز های جدیدی را امتحان کنید و یا حتی چند وسیله تزئینی ارزان قیمت جهت ایجاد یک فضای نو تهیه کنید که باعث تغییر حس و حال خانیتان شود. بعد از اینکه تصویر ذهنیتان را از نحوه چیدمان لوازم منزل خود به دست آوردید حال میتوانید بدون اتلاف وقت و با برنامه منظم وسایل خرد شده خود را از داخل کارتن ها خارج کنید و بر روی مکان های تعیین شده بریزید . یا اینکه میتوانید وسایلتان را به همانگونه سالم و زیبای خود از کارتن ها دربیارید و روی مکان های تعیین شده قرار بدهد.

در هر صورت دنبال کردن این دو قدم میتواند به شما در یک چیدمان لوازم سریع و راحت کمک کند. کمکی که از شرکت فردوس بار برتر برای شما در نظر گرفته شده است، ارائه راهنمایی هایی در خصوص تصویر سازی ذهنی شما، که البته تصمیم نهایی کاملاً به اختیار شما خواهد بود و جابه جایی وسایل دقیقاً به همان شکل مورد نظر شما میباشد.

چیدمان لوازم اداری

جابه جایی های اداری یکی از خسته کننده ترین نقل مکان های موجود میباشد و دلیل بسیار واضحی برای آن وجود دارد، سیم کشی ها. تمام ادارات نیاز به داشتن حداقل یک کامپیوتر، یک پرینتر، چند تلفن ثابت و... میباشند و برای ایجاد ظاهر آراسته نیاز به انتقال کابل ها از محافظ تعبیه شده میباشد که اقلب به گره خوردن کابل ها و کوتاه و بلند شدن آن ختم میشود. از طرفی محافظت از زومکن ها و دفترچه اسناد و مدارک و مرتب سازی آن ها میتواند ساعت ها به طول بیانجامد و امکان صرف زمان برای انجام این جابه جایی ها معمولاً بسیار محدود است و کارمندان نیاز دارند تا در اسرع وقت به ادامه کار خود مشغول شوند.
شرکت باربری فردوس بار برتر در این زمینه نیز آماده خدمت رسانی به شما میباشد. همانطور که ما به شما در بسته بندی و حمل بار اداری خدمت رسانی میکنیم، در زمینه چیدمان لوازم اداری با تسلط و آشنایی کامل به هنر دکوراسیون اداری ما به شما برترین خدمات را ارائه میدهیم.  چیدمان تمامی وسایل اداری از قبیل کامپوتر، پرینتر، تلفکس و... به همراه چیدمان وسایل اتاق مدیریت و کنفرانس از انواع خدمات ارائه شده توسط فردوس بار برتر میباشد.

شرکت فردوس بار برتر

شرکت فردوس بار برتر تمام خدمات خود را با ضمانت سلامت لوازم، کم ترین زمان بسته بندی، حمل بار و چیدمان لوازم را با بهترین قیمت برای شما عزیزان فراهم کرده است. لازم به ذکر است که علاوه بر نیروی متخصص ما به شما بهترین وسایل اسباب کشی اعم از وسایل نقلیه، کارتن و لوازم ایمنی را با مرقووب ترین کفت و بهترین قیمت ارائه میدهیم. این شرکت با اخذ قرار داد های ماهانه با فروشگاه های بزرگ ایران، تمامی خدمات باربری بین شهری و باربری شهرستان را نیز برای شما فراهم کرده است تا دیگر هیچ نیازی به همکاری با یک شرکت ثالث برای شما وجود نداشته باشد.