کامیون بار

کامیون بار

معمولاً برای حمل بارهایی که دارای حجم بسیار بالا و با وزن سنگین هستند، ماشین های کوچک کارایی نداشته و به همین علت از کامیون برای این کار استفاده می گردد. با استفاده از این ماشین ها حمل بار به مقصدهای دور نیز به راحتی انجام می گیرد و صاحب بار می تواند کل بار خود را در یک مرحله به مقصد مورد نظر انتقال دهد. شرکت فردوس بار برتر در بخس کامیون بار به منظور کسب اعتماد مشتریان و همچنین رقابت با دیگر همتایان خود، خدماتی با عالی ترین سطح در اختیار مشتریان قرار می دهند تا افراد مطمئن گردند که با استفاده از این خدمات، بار آنها در نهایت سلامت و ایمنی به مقصد مورد نظر خواهد رسید. به منظور آشنایی شما عزیزان با خدمات کامیون بار شرکت فردوس بار برتر و نحوه ی ارائه ی آنها، در ادامه ی این متن چند مورد از این آنها را ذکر خواهیم کرد.

استفاده از کادر مجرب و حرفه ای

یکی از دغدغه های صاحبان بار این است که آیا بسته بندی و انتقال بار آنها توسط شرکت های کامیون بار به درستی انجام خواهد گرفت یا نه. این شرکت فردوس بار برتر کادر خود را از بین افراد دارای مهارت انتخاب می کند تا بسته بندی بار و لوازم را به درستی انجام دهند. در ضمن در این شرکت از ماشین های جدید و رانندگان متبحر بهره گرفته می شود تا امنیت بار تامین گردد. در قسمت اتاق بار کامیون از وسایلی چون پتوهای متعدد، طناب و ... استفاده می شود تا فضای خالی بین بسته ها پر شده و آنها را در جای خود ثابت کنند که تمامی این نکات به منظور تامین امنیت بار انجام می گیرد.

قیمت های مناسب در کامیون بار

قیمت های مناسب در کامیون بار

به دلیل این که سیاست مدیران شرکت فردوس بار برتر در بخس کامیون بار رضایت حداکثری مشتریان است، این شرکت‌ برای خدمات خود قیمت های مناسبی در نظر کرفته است. با توجه به این که حمل بار با کامیون بیشتر به هنگام اسباب کشی منازل، یا ادارات و انتقال یک بار بزرگ و سنگین از یک شهر به شهر دیگر و ... صورت می گیرد و صاحب بار به جز هزینه های حمل بار هزینه های زیاد دیگری هم دارند، این شرکت ها با کاهش دادن و مناسب کردن قیمت ها سعی در رضایت مندی بیشتری مشتریان دارند.

استفاده از کامیون های مسقف و روباز

یکی دیگر از خدمات کامیون بار شرکت فردوس بار برتر، در اختیار گذاشتن انواع کامیون برای مشتریان است. به این معنا که این شرکت درمحل کار خود هم از کامیون روباز و هم کامیون مسقف استفاده می کنند و با توجه به نوع بار مشتری یکی از آنها و یا هر دو نوع آن را در اختیار وی قرار می دهند. اگر بار سفارشی جزء لوازم خانگی و از این قبیل موارد بود از کامیون های مسقف استفاده می گردد تا در شرایط جوی نا مناسب هم امنیت آنها حفظ شود. اما اگر بار جزء مصالح ساختمانی و ... باشد برای این کار کامیون های روباز در اختیار مشتری قرار داده می شود. وجود این سرویس موجب آسوده خاطر شدن صاحبان بار خواهد شد.