محاسبه تعرفه باربری

تعرفه و هزینه باربری همیشه از موضوعاتی مهم و بحث برانگیز می باشد، چراکه با توجه به شرایط اقتصادی موجود و بالا بودن هزینه خانواده ها، تلاش برای پیدا کردن ارزانترین باربری شامل اکثریت جامعه می باشد.

محاسبه قیمت باربری ارزان به شهرستان

باربری تهران به شهرستان با توجه به طولانی بودن مسافت بین شهری، موضوع ارزان بودن حمل بار از تهران به شهرستان اهمیت ویژه تری را شامل خود کرده است لذا رقابت اتوبار ها بر سر قیمت ارزان باربری تهران به شهرستان بسیار فشرده و تنگاتنگ میباشد و سعی همه شرکت های حمل بار بر این است که با روشهای مختلف هزینه و تعرفه اسباب کشی و حمل بار را کاهش دهند.

باربری ارزان به شهرستان

حالا سوال اینجاست که هزینه و تعرفه حمل بار از تهران به شهرستان چه مقدار می باشد.

برای پاسخ به این سوال می بایست شاخص هایی را برای محاسبه تعرفه ارسال بار یا داشتن یک اسباب کشی ارزان از تهران به شهرستان را تعیین نماییم.

شاخص تعرفه باربری ارزان به شهرستان

 یکی از شاخص هایی که میتواند در محاسبه قیمت باربری در نظر گرفت میزان مسافت مبدا نسبت به مقصد حمل بار می باشد لذا هر چه مقدار مسافت و کیلومتر ارسال ارسال حمل اثاثیه شما بیشتر باشد به مراتب تعرفه باربری نیز بالاتر خواهد بود.

ارزانترین اتوبار جهت حمل بار به شهرستان

چطور میتوان هزینه باربری تهران به شهرستان را کاهش داد؟

اگر مقدار بار و اثاثیه شما محدود و در حد زیاد نمیباشد بهتر است از نیسان وانت جهت اسباب کشی به شهرستان استفاده شود چون قیمت نیسان از تهران به شهرستان به مراتب کمتر از کامیون و ماشینهای سنگین می باشد، البته نادیده نگیرید که همیشه ارزان بودن باربری ملاک نمی باشد و موضوع اصلی کیفیت و دقت باربری و اتوبار در حمل اثاثیه می باشد و چه بسا با کمی دقت خواهید دریافت که کافیست کوچکترین آسیبی به یخچال و مبلمان و کریستال ها و دیگر بارها برسد، آنگاه هزینه ای که بابت تعمیر آن صرف میکنید چندین برابر ارزانترین اتوبار از تهران به شهرستان خواهد بود لذا همیشه کیفیت را فدای قیمت و ارزانی حمل بارتان نکنید.

انتخاب شرکت باربری ارزان

نکته دیگری که در انتخاب باربری ارزان به شهرستان باید در نظر داشته باشید سابقه اتوبار و تجارب کارگران آن مجموعه که وظیفه جابجایی اثاثیه و حمل آن از نیسان وانت یا کامیون تا محل مورد نظر و همینطور جابجایی آن بین طبقات می باشد.

قطعا کارگر بی تجربه اگر دقت لازم را در حمل بار و اثاثیه هنگام اسباب کشی نداشته باشد آسیب جبران ناپذیری را میتواند به شما بزند‌.

اگر قصد ارسال بار یا اسباب کشی ارزان به شهرستان را دارید میتوانید در کمترین زمان ممکن با یک تماس هزینه ارسال بار به شهرستان را از ما استعلام گرفته تا در صورت تایید، برای خدمت به شما در محل حاضر شویم.

آخرین مطالب
فردوس بار برتر

فردوس بار برتر خدمات خود را با بارنامه دولتی و بیمه نامه باربری که ضمانت اجرای آن می باشد انجام می دهد. این مجموعه متشکل از تیمی قوی و نیروهای انسانی متخصص در زمینه باربری می باشد که در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین خدمات حوزه باربری از جمله ارسال بار به شهرستان، حمل بار در تهران، اسباب کشی، بسته بندی اثاث منزل، حمل ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو و... ارائه می دهد.