اسباب کشی با خیال راحت در کرونا👌

اسباب کشی در کرونا 

باربری و اتوبار فردوس بار برتر جهت آسودگی خاطر مشتریان خود با توجه به وضعیت انتشار ویروس کرونا کلیه پرسنل و کادر اسباب کشی خود را ملزم به رعایت بهداشت و اصول نظافت فردی و راههای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا نموده است.

اسباب کشی در زمان کرونا

با توجه به اینکه وسایل و اثاثیه منزل شما و یا وسایل اداری از قبیل گاوصندوق، میز و صندلی، مبلمان، ظروف، حمل یخچال ساید و ... مستقیم با افراد منزل و شرکت سروکار دارد لذا با اطمینان کامل از صحت سلامتی پرسنل و کارگران اسباب کشی و حمل بار خیال شما مشتریان عزیز را برای حمل بار و اسباب کشی راحت آسوده می نماییم.

آموزش کادر باربری جهت آگاهی از ویروس کرونا و رعایت نظافت فردی

به منظور افزایش سطح آگاهی و داشتن اطلاعات کامل از بیماری کرونا و راه های انتقال این ویروس و نیز روش های مقابله با شیوع بیماری کارگاه آموزشی برای پرسنل برگذار میگردد.

آموزش پرسنل باربری برای رعایت بهداشت جهت ویروس کرونا

وسایل بهداشتی کارگران باربری

اسباب کشی در زمان کرونا

نیروی کار و کادر حمل و جابجایی اثاثیه مثل یخچال ساید و ... مجهز به ماسک، دستکش و لباسهای تمیز و نیز استفاده از مواد ضد عفونی و الکل طبی می باشند و در حین اسباب کشی به طور مرتب از مایع ضدعفونی و دستکش و ماسک استفاده میکنند که هیچگونه تهدیدی برای بیماری کرونا برای مشتریان نباشد.

اسباب کشی و کرونا

توصیه بهداشتی به شهروندان از طرف شرکت باربری و اتوبار فردوس بار برتر

توصیه بهداشتی اتوبار فردوس بار برتر برای مقابله با ویروس کرونا

باربری و اتوبار فردوس در غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب تهران نمایندگی داشته و میتوانید بسته به محل زندگی خود در شهر تهران از نزدیکترین نمایندگی برای اسباب کشی و باربری استفاده نمایید.

باربری و حمل بار پس از گذشت 3 ماه از کرونا

همانطور که میدانیم پس از گذشت 3 ماه از زمان ورود ویروس کرونا خیلی ها که قصد اسباب کشی و جابجایی داشتند بر این تصور هستند که دیگر نگرانی اثاث بردن و اسباب کشی وجود ندارد ولی باید گفت از نظر ما و پزشکانی که در این خصوص نظر میدهند این مقطع بسیار خطرناکتر از قبل می باشد چراکه موج دوم ویروس کرونا در حال حاضر شروع شده و مبتلایان به ویروس کرونا متاسفانه بیش از پیش درگیر این بیماری می شوند.

علت این خطر این است که افراد تصور میکنند دیگر بیماری کرونا خطری برایشان ندارد و میتوانند در جامعه رفت و آمد کنند و عین قبل در ایستگاه مترو و اتوبوس بایستند و کارهایشان را مثل قبل انجام دهند و همین عامل سبب می شود افراد مراعات پیشگیری کرونا نکنند و عین سابق ترسی از این ویروس نداشته باشند.

تدابیر فردوس بار برتر برای اسباب کشی در کرونا

اتوبار فردوس بار برتر همچنان بیشتر از گذشته موارد بهداشتی و پاکیزه بودن را سرلوحه خود قرار داده و توصیه های بیشتری را به کارکنان و کارگران حمل بار می نماید. در زیر به برخی از توصیه های بهداشتی که شرکت باربری فردوس بار برای کارکنان خود الزامی کرده است را نام می بریم و شما میتوانید با خیالی آسوده اسباب کشی خود را انجام دهید.

  • استفاده از ماسک هنگام اسباب کشی: کارگران حمل بار موظف هستند در تمام زمانی که کار اسباب کشی را انجام میدهند از ابتدا یعنی ورود به منزل شما تا لحظه انتقال و حمل بار در کامیون یا نیسان، از ماسک فیلتر دار استفاده نمایند.
  • مایع ضد عفونی و الکل: مایع ضد عفونی و الکل به مقدار زیاد و بدون هیچگونه صرفه جویی در استفاده آن در اختیار کارگران گذاشته شده است و در تمام طول فعالیت و جابجایی لوازم منزل شما یا هرگونه وسایل حمل بار از مایع ضد عفونی استفاده میشود و این کار باعث می شود احتمال انتقال ویروس کرونا به شدت کاهش یابد و ناراحتی در اینباره متوجه شما و نیز کارگران حمل بار نباشد.
  • ضد عفونی کردن وسایل و اثاثیه: در صورتی که شما تمایل داشته باشید کلیه لوازم و اثاثیه شما توسط مایع ضدعفونی هنگام حمل بار انجام می شود. البته اثاثیه هایی که به آن صدمه وارد نشود مثلا برای جابجایی یخچال ساید و ضدعفونی کردن آن توصیه نمی شود ولی جابجایی گاو صندوق به طور کامل ضدعفونی لازم است و اینکار با رضایت شما انجام خواهد شد.

شماره تلفن باربری در تهران

 

آخرین مطالب
فردوس بار برتر

فردوس بار برتر خدمات خود را با بارنامه دولتی و بیمه نامه باربری که ضمانت اجرای آن می باشد انجام می دهد. این مجموعه متشکل از تیمی قوی و نیروهای انسانی متخصص در زمینه باربری می باشد که در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین خدمات حوزه باربری از جمله ارسال بار به شهرستان، حمل بار در تهران، اسباب کشی، بسته بندی اثاث منزل، حمل ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو و... ارائه می دهد.