اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در کرونا 

باربری و اتوبار فردوس بار برتر جهت آسودگی خاطر مشتریان خود با توجه به وضعیت انتشار ویروس کرونا کلیه پرسنل و کادر اسباب کشی خود را ملزم به رعایت بهداشت و اصول نظافت فردی و راههای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا نموده است.

اسباب کشی در زمان کرونا

با توجه به اینکه وسایل و اثاثیه منزل شما و یا وسایل اداری از قبیل گاوصندوق، میز و صندلی، مبلمان، ظروف، حمل یخچال ساید و ... مستقیم با افراد منزل و شرکت سروکار دارد لذا با اطمینان کامل از صحت سلامتی پرسنل و کارگران اسباب کشی و حمل بار خیال شما مشتریان عزیز را برای حمل بار و اسباب کشی راحت آسوده می نماییم.

آموزش کادر باربری جهت آگاهی از ویروس کرونا و رعایت نظافت فردی

به منظور افزایش سطح آگاهی و داشتن اطلاعات کامل از بیماری کرونا و راه های انتقال این ویروس و نیز روش های مقابله با شیوع بیماری کارگاه آموزشی برای پرسنل برگذار میگردد.

آموزش پرسنل باربری برای رعایت بهداشت جهت ویروس کرونا

وسایل بهداشتی کارگران باربری

اسباب کشی در زمان کرونا

نیروی کار و کادر حمل و جابجایی اثاثیه مثل یخچال ساید و ... مجهز به ماسک، دستکش و لباسهای تمیز و نیز استفاده از مواد ضد عفونی و الکل طبی می باشند و در حین اسباب کشی به طور مرتب از مایع ضدعفونی و دستکش و ماسک استفاده میکنند که هیچگونه تهدیدی برای بیماری کرونا برای مشتریان نباشد.

اسباب کشی و کرونا

توصیه بهداشتی به شهروندان از طرف شرکت باربری و اتوبار فردوس بار برتر

توصیه بهداشتی اتوبار فردوس بار برتر برای مقابله با ویروس کرونا

باربری و اتوبار فردوس در غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب تهران نمایندگی داشته و میتوانید بسته به محل زندگی خود در شهر تهران از نزدیکترین نمایندگی برای اسباب کشی و باربری استفاده نمایید.

آخرین مطالب
فردوس بار برتر

فردوس بار برتر خدمات خود را با بارنامه دولتی و بیمه نامه باربری که ضمانت اجرای آن می باشد انجام می دهد. این مجموعه متشکل از تیمی قوی و نیروهای انسانی متخصص در زمینه باربری می باشد که در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین خدمات حوزه باربری از جمله ارسال بار به شهرستان، حمل بار در تهران، اسباب کشی، بسته بندی اثاث منزل، حمل ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو و... ارائه می دهد.