باربری و اتوبار اکباتان

اکباتان

باربری و اتوبار در اکباتان

چنانچه قصد جابه جایی بار و اسباب کشی در منطقه اکباتان را دارید، شرکت باربری و اتوبار در اکباتان در هر فصل از سال و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. با استفاده از این شرکت، بار و اسباب خود را در امنیت کامل و کوتاه ترین زمان جابه جا خواهید کرد. 

اسباب کشی در اکباتان

اسباب کشی کاری طاقت فرسا و حوصله بر است. افرادی که برای این کار انتخاب می شوند باید ماهر بوده و برای حفظ امنیت اسباب، جابه جایی با دقت کافی عمل کنند. برای اسباب کشی در اکباتان می توانید از خدمات باربری و اتوبار در اکباتان استفاده نمایید. بدین منظور فقط کافیست با شماره تماس های این شرکت، تماس بگیرید. 

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار در اکباتان

شرکت باربری و اتوبار در اکباتان در راستای جلب رضایت مشتریان خدمات زیر را ارئه می دهد:

استفاده از افراد مجرب و ماهر

داشتن تجربه به افراد کمک می کند تا در کار خود ماهر شده و سرعت عمل لازم را داشته باشند. به همین دلیل باربری ها افراد مجرب و ماهر را برای خدمات دهی به شما عزیزان انتخاب می کنند.

بسته بندی اصولی بار

افراد ماهر که برای اسباب کشی انتخاب می شوند با تجربه بالای خود اسباب را بصورت اصولی بسته بندی خواهند کرد تا از هر گونه آسیب در امان باشند. بدین منظور آنها از کارتن های ضخیم و نایلون های حبابی، سلفون ها و استرچ و ... استفاده خواهند کرد. 

استفاده از ماشین مناسب برای حمل بار

یکی دیگر از خدمات این شرکت، استفاده از ماشین مناسب برای حمل بار می باشد. با توجه به نیاز متقاضی، ماشین می تواند کوچک مانند نیسان یا وانت باشد. ارائه ماشین بزرگ نظیر کامیون، خاور یا تریلی نیز از دیگر خدمات این شرکت است. 

بیمه بار

شرکت باربری و اتوبار در اکباتان برای جلب اطمینان مشتریان محترم و داشتن امنیت بار، برای متقاضیان بیمه بار صادر می کند. در این شرایط هم مشتری از امنیت بار آسوده خاطر می شود و هم در صورت خسارت، شرکت هزینه خسارت را به وی برمی گرداند.