باربری منطقه 22

باربری منطقه 22

برای حمل بار و اسباب و اثاثیه در منطقه 22 می توانید از باربری و اتوبار در منطقه 22 کمک بگیرید. با استفاده از خدمات این مرکز که بصورت باربری شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند، بار و اسباب خود را در کوتاه ترین زمان و هزینه کم و امنیت کامل جابه جا خواهید کرد. 

اسباب کشی در منطقه 22

برای اسباب کشی منزل، ادارات و غیره بصورت مطمئن، می توانید از خدمات باربری و اتوبار در منطقه 22 استفاده نمایید. این مرکز با کادر مجرب و ماهر و با رعایت اصول حمل اسباب، خیال شما را از بابت حمل اسباب راحت خواهد کرد. فقط کافی است با شماره تلفن های این شرکت برای اسباب کشی در منطقه 22 تماس بگیرید.

شماره تلفن باربری منطقه22

(شهرک گلستان 02144702690)

(شهرک راه آهن 02144707613)

(شهرک المپیک 02144724894)

(مدیریت 09121577303)

آدرس باربری دهکده، باربری شهرک گلستان، باربری شهرک راه آهن

شهرک گلستان، بلوار کاج، سروستان 13 شرقی، پلاک4

 

تماس با باربری فردوس بار برتر

خدمات ارائه شده در باربری منطقه 22

شرکت باربری و اتوبار در منطقه 22، برای جلب رضایت مشتریان، خدمات بخصوصی را ارائه می دهد. یکی از این خدمات استفاده از کادر ماهر و مجرب برای حمل بار و اسباب می باشد. با استفاده از این افراد دقت و سرعت حمل بار و اسباب بیشتر و ایمن تر خواهد شد. همچنین این افراد دارای مهارت در بسته بندی اصولی بار و اسباب هستند و اسباب را با پوشش های مناسب همچون کارتن های ضخیم و سلفون و استرچ و غیره بسته بندی می کنند تا بار از آسیب احتمالی حفظ شود. از دیگر خدمات شرکت باربری و اتوبار در منطقه 22 می توان به ارائه ماشین های مناسب حمل بار و اسباب اشاره کرد. این مرکز با داشتن ماشین های متنوع حمل بار نظیر وانت، نیسان، کامیون و خاور و غیره بهترین ماشین را برای حمل بار شما انتخاب می کند.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار در منطقه 22 بیمه ی بار برای متقاضیان عزیز می باشد. بدین صورت که بار و اسباب شما بیمه خواهند شد تا درصورت هر گونه اتفاق و خسارت، این شرکت هزینه آن را به صورت تمام و کمال به شما پرداخت کند.