باربری و اتوبار در پونک

باربری و اتوبار در پونک

باربری در پونک

برای حمل بار و اسباب و اثاثیه در منطقه پونک، می توانید از شرکت باربری و اتوبار در پونک استفاده نمایید. این شرکت بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار در این منطقه می باشد. با سپردن حمل بار و اسباب خود به این شرکت، بار خود را در کوتاه ترین زمان و امنیت کامل جابه جا خواهید کرد. 

اسباب کشی در پونک

اسباب کشی کاری خسته کننده و حوصله بر می باشد که برای انجام آن می توانید از شرکت باربری و اتوبار در پونک استفاده کنید. این شرکت با داشتن افراد ماهر و ماشین های حمل بار مناسب، کار اسباب کشی را برای شما راحت تر می کند. بمنظور اسباب کشی در پونک و برای استفاده از خدمات می توانید به این مرکز مراجعه نمایید.

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار در پونک

در این باربری خدمات زیر ارائه می شوند:

1- استفاده از کادر مجرب و ماهر

دقت و سرعت، از خصوصیات کادر مجرب در باربری و اتوبار در پونک می باشد. این افراد با تجربه بالا و مهارت خود بهترین کارکرد را در زمینه جابه جایی بار و اسباب برای شما خواهند داشت.

2- بسته بندی اصولی بار

یکی دیگر از خدمات باربری و اتوبار در پونک، بسته بندی اصولی بار است. افراد این شرکت با استفاده از پوشش های مناسب همچون نایلون های حبابی و سلفون و کارتن های ضخیم و غیره امنیت بار یا اسباب را افزایش می دهند و اسباب را بصورت اصولی بسته بندی خواهند کرد.

3- استفاده از ماشین مناسب برای حمل بار

ماشین های مورد استفاده این شرکت متنوع و مناسب حمل بار و اسباب می باشند. بسته به نوع نیاز متقاضیان، باربری ماشین مناسب را در اختیار وی قرار می دهد.

4- بیمه بار

برای جلب اطمینان از صحت و امنیت بار ، این شرکت برای متقاضیان بیمه صادر می کند. با این کار درصورت هرگونه آسیب احتمالی شرکت موظف است خسارت وارده را جبران نماید.

محله پونک

باربری پونک تهران

اتوبار پونک تهران محدوده های وسیعی از این منطقه را تحت پوشش دارد یعنی محله های مثل سردار جنگل، ستارخان، فلکه صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، اتوبان ستاری و ... که تحت پوشش باربری و اثاث کشی در پونک مشغول فعالیت هستند.