باربری ستارخان

باربری و اتوبار در ستارخان

افرادی که قصد اسباب کشی در محله ستارخان را دارند به دنبال یک شرکت باربری معتبر می گردند تا این کار را به دست آنها انجام دهند. باربری و اتوبار در ستارخان با ارائه خدمات مناسب به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به این مشتریان می باشد.

اسباب کشی با باربری و اتوبار در ستارخان

یکی از مواردی که می توانید از خدمات باربری در ستارخان استفاده کنید، هنگام اسباب کشی منازل و ادارات است. این شرکت با بهره گرفتن از نیروهای جوان و آشنا به کار می تواند این کار را در سریع ترین زمان انجام دهد. البته نیروهای خوش اخلاق ما هیچ چیز را فدای کیفیت نکرده و همراه سرعت عمل، دقت بالایی نیز به خرج می دهند.

بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار در ستارخان

به منظور حفظ امنیت بار و اثاثیه، در باربری و اتوبار در ستارخان به همراه استفاده از نیروهای ماهر و آشنا به کار، از تجهیزات به روز نیز استفاده می شود. استفاده از کارتن های مستحکم، پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر و ... می تواند از آسیب دیدن وسایل به هنگام جابجایی جلوگیری کند. در ضمن کارکنان ما با تهیه چک لیست و تفکیک وسایل از هم، تمام سعی خود را در ارائه خدمات به نحو احسنت به کار می گیرند.

خدمات باربری و اتوبار در ستارخان

تمامی خدمات باربری در ستارخان در جهت کسب رضایت شما و همچنین خدمات رسانی در سطح بالا ارائه می شوند. به همین منظور تمامی جوانب اسباب کشی و حمل بار در نظر گرفته شده و خدمات زیر در این شرکت ارائه می شوند:

ارائه ی ماشین جهت حمل بار: بسته به نوع بار و نیاز مشتری ممکن است نیسان، خاور یا کامیون و ... باشد. 

بیمه ی بار: جهت جبرات خسارت های احتمالی

استفاده از پرسنلی نیرومند و خوش اخلاق

حمل بار در کمترین زمان تحویل به موقع آن