اتوبار شهرک غرب

باربری و اتوبار در شهرک غرب

امروزه با توجه به وضعیت ترافیکی شهر و همچنین هزینه های بالای باربری، اسباب کشی و نقل مکان، کاری بسیار هزینه بر به نظر می رسد. اما با استفاده از خدمات باربری و اتوبار در شهرک غرب می توانید این کار را در نهایت امنیت و با هزینه ای مناسب انجام دهید. این شرکت با ارائه خدمات درجه یک در تمامی روز های سال آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

اسباب کشی با باربری شهرک غرب

ممکن است هنگام اسباب کشی، نتوانید وسایل را به درستی بسته بندی کرده و حمل کنید. اما جای هیچ نگرانی نیست. با سپردن کار به باربری می توانید بدون این که دست به چیزی بزنید، بر کار پرسنل اتوبار نظارت کنید. افراد شاغل در باربری و اتوبار در شهرک غرب به صورت کامل آموزش دیده و با کار خود به خوبی آشنا هستند. این افراد دارای قدرت بدنی بالایی هستند و می توانند وسایل سنگین را به راحتی جابجا کنند.

بسته بندی اثاثیه دراتوبار شهرک غرب

یکی از خدمات باربری در شهرک غرب ، بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه است. تیم حاضر در این باربری برای این که بار مشتری به هنگام جابجایی دچارشکستگی و ایراد نشود از کارتن های چند لایه، پلاستیک های حباب دار، استرچ و ... برای بسته بندی آنها استفاده می کنند. در ضمن به هنگام چیدمان آنها در کابین ماشین نهایت دقت را به خرج می دهند.

تماس با باربری فردوس بار برتر

خدمات باربری و اتوبار در شهرک غرب

از خدماتی که در باربری و اتوبار در شهرک غرب به مشتریان ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی اصولی بار

ارائه ی ماشین های مختلفی چون نیسان، خاور، وانت بار و ... با توجه به نیاز مشتری

بیمه کردن بار به منظور جبران خسارت های وارده

جابجایی و تحویل بار در موعد مقرر

مشاوره رایگان اسباب کشی

استفاده از راننده های ماهر و کار بلد

...